Bombax Zayıflama Tozu Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Zayıflamak için mutlaka yapmanız gerekenler

Zayıflamak için mutlaka yapmanız gerekenler

 1. Her gün tartılmak yerine hafta da bir kere tartılın. Önemli olan hafta da kaç kilo verdiğiniz olmayacaktır. Önemli olan az da olsa kilo vermeniz olacaktır.
 2. Her öğününüz den önce ve sonra mutlaka bir bardak su için.
 3. Yakın çevreniz de bulunan insanlar dan destek alın onlara kilo vermeye çalıştığınızı anlatın ve karşılığın da sizlere destek vermelerini isteyin.
 4. Yapılan bazı araştırmalara göre zayıflamak konusun da arkadaşları ile iddiaya giren insanlar çok daha kolay bir şekil de zayıflamaktadır.
 5. Kola ya da ambalajlı olan meyve sularını tüketmeyin. Diyet bile olsa hazır meyve suları yerine mutlaka taze sıkılmış olan meyve sularını tercih edin.
 6. Gece yatmadan en az 2 saat önce bir şeyler yemeyi bırakın.
 7. Kilo veremiyorum diye stres yapmayın. Stres her zaman size daha fazla kilo aldıracak olan bir durumdur. Stres çok daha fazla yemek yemenize neden olacaktır.
 8. Her hafta hedeflediğiniz kiloyu veremeyebilirsiniz. Bu neden ile yılmayın ve mutlaka bu konu da sabırlı olmaya çalışın.

Bu önerilerimiz hiç bir şekil de kesinlik içermese de bu öneriler ile sizler de sabır ve azim ile kilolarınıza veda edebilirsiniz. Kilo vermek her zaman azim isteyen bir durumdur. Ne kadar kararlı olursanız o kadar kısa süre de bu sorunlarınız dan kurtulacak ve mutlu bir birey olacaksınız. 

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )