Bombax Zayıflama Tozu Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Şişmanlık belirtileri nelerdir ?

Şişmanlık belirtileri nelerdir ?Şişmanlık belirtileri nelerdir ?

Şişmanlık aldığınız kalori miktarının harcadığınız dan daha fazla olması sonucun da vücutta yağ miktarının oluşması ile meydana gelen bir rahatsızlıktır. Besin yolu ile alınan enerji, harcadığınız dan daha fazla ise kilo oluşumu meydana gelmektedir. Şişman olmak, kilolu olmak vücudunuz da bir çok rahatsızlığa davetiye çıkarmak anlamına gelmektedir. Özellikle de kalp ve damar hastalıkları sizlere gerçek anlam da sorun yaratacak olan rahatsızlıkların başın da gelmektedir.

Şişmanlıkta en büyük neden fazla yemek yemektir. Ben hareketliyim nasıl olsa yemek yemeliyim gibi bir düşünce gerçekten çok yanlış bir düşüncedir. Bir süre sonra kilo almaya başladığınızı görürsünüz. İnsanlar yaptıkları hareketlerin ne kadar bir kalori kaybı yaratacaklarını bilmedikleri için bu durum da ne kadar aldıklarını ve yaktıklarını bilmezler.

Devlet dairelerin de çalışan insanlar sürekli olarak oturarak çalıştıkları için, ağır işler de çalışan insanlar dan çok daha fazla kilolu olurlar ve kilo almaya müsaittirler. Diğer bir önemli konu ise kesinlikle abur cubur dan uzak kalmanız gerektiğidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )